Развлекательно-спортивный комплекс S.K.Y.

  • +38 (056) 767-27-07

Лазертаг і бампербол

Заказать услугу
Лазертаг і бампербол

 

Лазертаг для дітей - нове слово в світі ігор!

Лазертаг - сучасна гра, яка дозволяє дітям проявити свою витривалість, спритність і кмітливість. Лазерний пейнтбол проводиться за різними сценаріями, які наповнюють видовищне дійство змістом. Бої без болю і фарби!

Сучасні діти проводять занадто багато часу за девайсами, забуваючи про важливість і користь хорошій фізичній активності. Часи, коли у дворах хлопці грали в вишибали, гилку і квача, давно минули. Сьогоднішнє молоде покоління вимагає нових розваг. Прекрасним рішенням є лазертаг для дітей, який дозволяє проявити кмітливість, спритність і хорошу реакцію.

День народження - найулюбленіше свято для кожної дитини. Звичайно, адже в цей день імениннику треба дарувати подарунки. Гра в лазертаг в день народження дитини - це краще доповнення до всіх святковим сюрпризів. Лазерні баталії в день торжества, та й тим більше в колі родини або друзів, запам'ятаються вам і вашій дитині надовго.

Проведення гри в лезертаг дозволить вам скрасити будь-який дитячий день народження. Сучасні і технологічні лазертаг пристрої подарують дитині нові емоції і нові відчуття. До речі, самі відчуття від гри доповнюються реалістичними звуками зброї, аналоги яких присутні в популярних комп'ютерних іграх. Крім того, в лазертаг, як і в будь-яких стрілялках, є підрахунок життів, патронів, броні, кількості віртуальних перемог і ін. Висока якість звучання і максимальна наближеність до віртуальної реальності точно сподобаються маленьким любителям комп'ютерних шутерів.

 

Бампербол - гра всередині куль (зорбів) у футбол

Бампербол - неймовірно весела, екстремальна, але абсолютно безпечна гра, однаково підходить як дітям, так і дорослим! Учасники одягнені в надувні кулі, що закривають все тіло, крім ніг. Стикаючись один з одним, гравці розлітаються в різні боки, падають і перекидаються.

Бамперболи на Дні народженні або на Вашому заході - це круто, тому що:

  • це мегаінтересное проведення часу;
  • будуть залучені всі бажаючі учасники заходу, бамперболов вистачить усім;
  • підходить для будь-якого віку, підлог і віросповідань;
  • це емоції, драйв і екшн, можливість подуріти в колі колег;
  • це командна гра, а значить працює на згуртування колективу;
  • це неймовірно весело, смішно і незвично, кожен зможе відчути себе космонавтом))

Можливі варіанти проведення гри:

  • турнір в кулях як самостійний виїзний захід;
  • проведення турніру в кулях в рамках вашого заходу на нашій території.

Мінімальний зріст гравців 130 см

Для компаній від 4 чоловік

Бампербол по праву вважається одним з найвеселіших видів активного відпочинку.

Заказать услугу

В разделе «Галерея» представлены фотоотчеты с различных мероприятий