Развлекательно-спортивный комплекс S.K.Y.

  • +38 (056) 767-27-07

Дні народження

Заказать услугу
Дні народження

Відсвяткуйте день народження на території розважально-спортивного комплексу СКАЙ з різними послугами! Подаруйте дитині незабутні враження!

 

Коли стоїть питання, як відсвяткувати День Народження дитини, все говорить про те, що

прийшов час дивувати!

Дитячий день народження просто необхідно провести яскраво і цікаво. Пострибати на батутах або підкорювати вершини мотузкового парку, весело кататися на ролердромі або ж відправитися на пошуки пригод по лабіринту - вибирати тільки вам. У комплексі є лазертаг та бампебол, який напевно оцінять хлопчаки, які обожнюють активні ігри. Індивідуальний підхід до організації дня народження і тематичних дитячих свят, особливо порадують вас.

Незвично, цікаво, яскраво і запам'ятовується, ПРОФЕСІОНАЛИ своєї справи доведуть «Маленьку» команду до нових перемог і досягнень. Творчі та кулінарні майстер-класи, відео розваги, ігри з аніматорами, шоу-програми та святковий стіл, підготують для Ваших дітей група фахівців в організації свят.

МИ РОЗРОБИМО КОНЦЕПЦІЮ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

  • Визначимо формат і стиль свята.
  • Складемо унікальну програму Дня Народження.
  • Надамо на вибір кухню і складемо меню святкового столу.
  • Грамотно підберемо аніматорів та інструкторів.

Запевняємо Вас - це доступно! Все, що ми Вам запропонуємо, буде нашими ресурсами! Скиньте турботи по організації Дня Народження на нас! Подаруйте дитині яскраві і незабутні емоції!

>>СКАЧАТИ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ДЛЯ ВАШОГО СВЯТА<<

>>ОБРАЗ АНІМАТОРІВ МОЖНА ОБРАТИ ТУТ<<

 

 

 

 

 

Заказать услугу

В разделе «Галерея» представлены фотоотчеты с различных мероприятий