Развлекательно-спортивный комплекс S.K.Y.

 • +38 (056) 767-27-07

Дитячий центр S.K.Y.

Заказать услугу
Дитячий центр S.K.Y.

Дитячий розважальний центр S.K.Y.

Приголомшливе місце, де діти, підлітки і навіть дорослі зможуть знайти собі розвагу до душі, провести сімейний вихідний з користю, відзначити будь-яке свято яскраво і емоційно!

S.K.Y. - це ціла ВЕСЕЛКА ЕМОЦІЙ, це веселий настрій, спортивний дух і атмосфера свята!

Розташований дитячий розважальний центр на вулиці Березинській, 2 (лівий берег р Дніпро) і включає в себе цілий спектр райдужних пропозицій для дітей будь-якого віку!

S.K.Y. - це найкраща альтернатива комп'ютерним іграм, дворовим «вилазкам» і нудним посиденькам в квартирі!

Дитячий розважальний центр S.K.Y. - це кілька майданчиків, обладнаних за новітніми технологіями розважальної індустрії, це ожила ДИТЯЧА МРІЯ:

 • багаторівневий заплутаний лабіринт 
 • різнокольоровий кульковий басейн
 • веселі швидкісні гірки
 • поролонові ями з яскравими кубиками
 • «стрибучий» батутний комплекс
 • швидкісна тарзанка
 • критий мотузковий парк

Також на території дитячого комплексу обладнана зона кафе, де відпочити і смачно поїсти можуть не тільки діти, а й дорослі.

Кожне свято, канікули або просто вихідні в дитячому розважальному центрі S.K.Y. проходять весело і насичено! Казкові герої та веселі тварини, анімаційна програма та цікаві конкурси, призи і подарунки - це все стане відмінним доповненням до чарівної атмосфері S.K.Y.! День Народження в нашому розважальному комплексі гарантовано стане незабутнім для дитини! 

Вартість відвідування дитячого розважального центру S.K.Y.:

будні дні (12:00-20:00) - 240 грн.

В ціну вхідного квитка в Дитячий розважальний комплекс S.K.Y. входить відвідування зони батутів, тарзанки, скеледрому, лабіринту, гірок з кульками, ям з кубиками, одноразовий прохід кола в мотузковому парку (якщо дитина хоче зробити додаткове коло, необхідно доплатити за послугу на касі 50 грн.). КАТАННЯ НА РОЛЕРДРОМІ (окрім закритих часів при проведенні лазерних боїв і Бампербола). Прокат роликів сплачується окремо.

_______________________________

 

вихідні та святкові дні (10:00-20:00) - 290 грн.

В ціну вхідного квитка в Дитячий розважальний комплекс S.K.Y. входить відвідування зони батутів, тарзанки, скеледрому, лабіринту, гірок з кульками, ям з кубиками, одноразовий прохід кола в мотузковому парку (якщо дитина хоче зробити додаткове коло, необхідно доплатити за послугу на касі 50 грн.). КАТАННЯ НА РОЛЕРДРОМІ (окрім закритих часів при проведенні лазерних боїв і Бампербола). Прокат роликів сплачується окремо.

_______________________________

Дорослі, які супроводжують дітей, сплачують вхідний квиток - 10 грн

 

СИСТЕМА ЗНИЖОК (при наданні оригіналів документів):

 • Багатодітні -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Студенти -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Діти-сироти -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Учасники Бойових Дій -50% (при купівлі квитка з 10:00 до 19:00, УСІ ДНІ)

 

Якщо дитина залишає територію комплексу, то його квиток вважається використаним і при повторному відвідуванні, необхідно сплатити вхідний квиток!

* Адміністрація має право робити закрите час на ролердромі, при проведенні лазерних боїв і Бампербола, при цьому розміщуючи оголошення про закрите часу в зоні рецепшен!

Вартість відвідування в свята і в дні зі спеціальною розважальною програмою уточнюйте додатково.

Шановні батьки! Хочемо звернути Вашу увагу, що дітей до 12 років зобов'язані супроводжувати дорослі. Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина цілком самостійний, ознайомлений з правилами поведінки в РСК S.K.Y., і Ви хочете відпустити його одного (або з друзями) - поставте, будь ласка, нас до відома, заповнивши бланк розписки, який можна завантажити >>ТУТ<<

З правилами поведінки в комплексі і на атракціонах можна ознайомитися >>ТУТ<<

ЗУСТРІНЕМОСЯ НА ВЕСЕЛЦІ В S.K.Y.!

Заказать услугу

В разделе «Галерея» представлены фотоотчеты с различных мероприятий