Развлекательно-спортивный комплекс S.K.Y.

 • +38 (056) 767-27-07

Дитячий центр S.K.Y.

Заказать услугу
Дитячий центр S.K.Y.

Дитячий розважальний центр S.K.Y.

Приголомшливе місце, де діти, підлітки і навіть дорослі зможуть знайти собі розвагу до душі, провести сімейний вихідний з користю, відзначити будь-яке свято яскраво і емоційно!

S.K.Y. - це ціла ВЕСЕЛКА ЕМОЦІЙ, це веселий настрій, спортивний дух і атмосфера свята!

Розташований дитячий розважальний центр на вулиці Березинській, 2 (лівий берег р Дніпро) і включає в себе цілий спектр райдужних пропозицій для дітей будь-якого віку!

S.K.Y. - це найкраща альтернатива комп'ютерним іграм, дворовим «вилазкам» і нудним посиденькам в квартирі!

Дитячий розважальний центр S.K.Y. - це кілька майданчиків, обладнаних за новітніми технологіями розважальної індустрії, це ожила ДИТЯЧА МРІЯ:

 • багаторівневий заплутаний лабіринт 
 • різнокольоровий кульковий басейн
 • веселі швидкісні гірки
 • поролонові ями з яскравими кубиками
 • «стрибучий» батутний комплекс
 • швидкісна тарзанка
 • критий мотузковий парк

Також на території дитячого комплексу обладнана зона кафе, де відпочити і смачно поїсти можуть не тільки діти, а й дорослі.

Кожне свято, канікули або просто вихідні в дитячому розважальному центрі S.K.Y. проходять весело і насичено! Казкові герої та веселі тварини, анімаційна програма та цікаві конкурси, призи і подарунки - це все стане відмінним доповненням до чарівної атмосфері S.K.Y.! День Народження в нашому розважальному комплексі гарантовано стане незабутнім для дитини! 

Вартість відвідування дитячого розважального центру S.K.Y .:

будні дні - 120 грн.

вихідні та святкові дні - 200 грн.

 

СИСТЕМА ЗНИЖОК (при наданні оригіналів документів):

 • Багатодітні -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Малозабезпечені -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Студенти -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Діти-сироти -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 15:00, будній день)
 • Учасники Бойових Дій -50% (при купівлі квитка з 10:00 до 19:00, УСІ ДНІ)

В ціну вхідного квитка в Дитячий розважальний комплекс S.K.Y. входить відвідування зони батутів, тарзанки, скеледромі, лабіринту, гірок з кульками, ям з кубиками, одноразовий прохід кола в мотузковому парку (якщо дитина хоче зробити додаткове коло, необхідно доплатити за послугу на касі 30 грн.)

Якщо ви хочете додатково до основних розваг покататися на роликах (за умови покупки вхідного квитка): сеанс катання на роликах 30 грн. + Прокат роликів 20 грн.

Окремо катання на ролердромі (без покупки вхідного квитка в розважальний комплекс): сеанс катання на роликах 65 грн. + Прокат роликів 20-40 грн.

Якщо дитина залишає територію комплексу, то його квиток вважається використаним і при повторному відвідуванні, необхідно сплатити вхідний квиток!

* Адміністрація має право робити закрите час на ролердромі, при проведенні лазерних боїв і Бампербола, при цьому розміщуючи оголошення про закрите часу в зоні рецепшен!

Вартість відвідування в свята і в дні зі спеціальною розважальною програмою уточнюйте додатково.

Шановні батьки! Хочемо звернути Вашу увагу, що дітей до 12 років зобов'язані супроводжувати дорослі. Якщо Ви вважаєте, що Ваша дитина цілком самостійний, ознайомлений з правилами поведінки в РСК S.K.Y., і Ви хочете відпустити його одного (або з друзями) - поставте, будь ласка, нас до відома, заповнивши бланк розписки, який можна завантажити >>ТУТ<<

З правилами поведінки в комплексі і на атракціонах можна ознайомитися >>ТУТ<<

ЗУСТРІНЕМОСЯ НА ВЕСЕЛЦІ В S.K.Y.!

Заказать услугу

В разделе «Галерея» представлены фотоотчеты с различных мероприятий