Развлекательно-спортивный комплекс S.K.Y.

  • +38 (056) 767-27-07

Сімейний аквапарк S.K.Y.

Заказать услугу
Сімейний аквапарк S.K.Y.

До зустрічі у Сімейному аквапарку S.K.Y. в Дніпрі на лівому березі у СЕЗОНІ 2023 року!

Вас вітає перший сімейний аквапарк S.K.Y. в місті Дніпро!

>>Ознайомитися з Договором ОФЕРТИ можна тут<<

Актуальні ціни на відвідування аквапарку.

 

 

На площі більше 5800 м2 відтворена атмосфера справжнього пляжного курорту.

  • 2 басейни з підігрівом і комфортна обстановка відправлять Вас на узбережжя.
  • 12 грандіозних гірок приведуть в захват дітей і дорослих. Горки «Цунамі», «Торнадо», «Іспанія», «Камікадзе» і «Боді слайд» сподобаються любителям гострих відчуттів. На сімейній гірці «Мультислайд» можна покататися всією компанією.
  • Комплекс дитячих гірок «Веселка» порадує наших найменших відвідувачів. Окрема ігрова дитяча зона з альтанкою для майстер-класів та анімаційної програмою не дасть нудьгувати навіть самим вимогливим малюкам. А батьки в цей час можуть зручно розташуватися на шезлонгах і відпочити, дивлячись на дітей.

У перервах між розвагами Вас чекає затишне кафе і гриль-бар, родзинкою яких є дитяче меню і всілякі коктейлі, вечірки біля басейну. Ми гарантуємо чистоту, комфорт і безпеку. Опалювальне обладнання підтримує комфортну температуру в басейнах: +24 ... + 29 oC. Очищення і дезінфекція води проводиться безперервно. За годину система очищення пропускає 325 м3 води - повний обсяг басейнів аквапарку. Завдяки новим технологіям очищення вода залишається м'якою, зберігає нейтральний свіжий запах і відповідає санітарним нормам.

Імениннику вхід в аквапарк зі знижкою

У день народження вхід імениннику складає 1 грн (при наявності документа-оригіналу).

Аквапарк S.K.Y. - безпечний і комфортний відпочинок для всієї родини! На курорт без перельоту!

При відвідуванні аквапарку необхідно мати з собою купальник (плавки), рушник, змінне взуття.

* Довідка від лікаря не потрібно, однак, адміністрація залишає за собою право не допускати до відвідування басейну осіб з відкритими ранами, шкірними висипаннями невідомого походження, а також в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

** При покиданні території Аквапарку володарем вхідного квитка (браслета), повторний вхід за цим квитком (браслету) неможливий.

*** Неповнолітні відвідувачі, у віці до 18 років, допускаються в Аквапарк тільки в супроводі дорослих відвідувачів з квитком. У разі розбіжностей у визначенні віку дитини відвідувачеві необхідно документально підтвердити вік дитини.

СИСТЕМА ЗНИЖОК (при наданні оригіналів документів):

  • Багатодітні -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 14:00, будній день)
  • Діти-сироти -20% (при купівлі квитка з 10:00 до 14:00, будній день)
  • Військовослужбовцям -50% за пред'явленням військового квитка, або іншого документа, що може підтвердити інформацію про перебування когось із членів родини на військовій службі в Україні (по буднім дням - понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця за умови наявності вільних місць)
  • Імениннику в день народження (день в день) вхід за 1 грн

 

Заказать услугу

В разделе «Галерея» представлены фотоотчеты с различных мероприятий